Sanitair
Verwarming - Patroonverwarmers en verwarmingselementen
- Zonnesystemen
- Verwarmingsarmaturen
- Verwarmingsregelaar
- Datalogger & VBus-accessoires
- Sensoren & accessoires
- Kleppen
- Uitlaatsystemen
- Uitbreidingsvaten
- Vloerverwarming
- Patroonverwarmers en verwarmingselementen
Radiatoren
Installatie - Leidingsystemen
- Pijpfittingen
- Bijlagen
- Automatisering van gebouwen
- Drinkwater expansievaten
- Voorwandmontagesysteem
- Afvalwater & riool
- Isolatie
- Muurdoorvoeren
- Pomptechnologie
- Photovoltaik
Ventilatie
Dak
Gereedschap - Handgereedschap
- Buiggereedschap
- Handbürsten und Drahtbürsten
- Patroonpersen & pistolen
- Momentsleutel
- Snijden, schoonmaken, schrapen
- Nieten, spijkeren, nieten
- Hämmer
- Instrumenten
- Figofix roze handgereedschap
- Zagen, ontbraam- en kalibratiegereedschap
- Feilen
- Tapgereedschap
- Moersleutel
- Dopsleutels en bedieningsgereedschap
- Schroevendraaier
- Tang
- Meet- en testgereedschap
- Automotive en speciaal gereedschap
- Buiggereedschap
- Batterij & elektrische machines
- Machine-accessoires
- Laser- und Vermessungsinstrumente
- Handgereedschap
Benodigdheden voor bouw en werkplaats - Opbergsystemen
- Kantoorrekken
- Rekken
- Palletrekken
- Brede rekken
- Draagarmstellingen
- Stellingen voor zwaar gebruik
- Ladders & Steigers
- Werkplaatsuitrusting
- Uitrusting voor op de werkplek
- Compressoren & pneumatisch gereedschap
- Werkplaats helper
- Reiniging & verzorging
- Kleuren & roestbescherming
- Lijmen
- Afdichtmiddelen & Siliconen
- Kleefbanden & afdichtbanden
- Stofbeschermingsdeur
- Verlichting
- Ontvochtiging, ventilatie, luchtzuivering
- Werkbanken
- Organisersystemen & werkplaatswagens
- Stroomverdeling
- Bankschroef & klemmen
- Werkschragen
- Beschermend & bedekkend vlies
- Afvalzakken
- Afdichtmiddel
- Boor, snijschijf, bit
- Vetten en oliën
- Uitrusting voor op de werkplek
- Technische slangen
- Transportsystemen
- Reinigen und Putzen
- Betriebssicherheit
- Verbrauchsmaterialien & Werkstattzubehör
- Opbergsystemen
Arbeidsveiligheid - Werkkleding
Tuin
Verkoop / Aanbiedingen
qpool24 Gids
Onze merken
3D kruislijnlaser Smart 3D
€ 252,95
Direct leverbaar, levertijd 8-9 dagen
Productinformatie "3D kruislijnlaser Smart 3D"
De Smart 3D CONDTROL kruislijnlaser projecteert 2 verticale en 1 horizontale straal van 360°. De compacte waterpas is uitgerust met een vooraf ingestelde krachtige Li-Ion batterij, een magnetische richtplaat, een oplader en een beschermende tas.
Wendbaarheid:
De hoge spectrale gevoeligheid van het menselijk oog voor groen laserlicht (520 nm) maakt een goede zichtbaarheid op lange afstanden mogelijk. Vergeleken met andere kleuren die soms voor groen licht worden gegeven, is de echte groene laser niet schadelijk voor het gezichtsvermogen. De Smart 3D biedt een hoge precisie met een waterpasnauwkeurigheid van ±0,3 mm/m. De stofdichte behuizing beschermt het apparaat tegen vocht, stof en kleine deeltjes en het antislip geribbelde rubberen oppervlak zorgt voor een veilige bediening. De vooraf ingestelde krachtige Li-Ion batterij heeft een werktijd van 7,5 tot 25 uur, afhankelijk van het aantal ingeschakelde laserstralen. Terwijl de batterij wordt opgeladen, wordt de batterijstatus weergegeven op het display en het apparaat kan ook tijdens het opladen worden gebruikt. De Smart 3D kruislijnlaser kan worden aangesloten op een externe sensor waarmee de relatieve vochtigheid, luchttemperatuur, dauwpunt en evenwichtsvochtigheid kunnen worden gemeten.
| Bedrijfstemperatuur: | -10...+50°C |
|---|---|
| Bereik (max.): | 30 / 60 m |
| Breedte: | 98 millimeter |
| Hoogte: | 105 millimeter |
| Lasertype: | 520 nm, vermogen < 1 mW, laserklasse II |
| Opslagtemperatuur: | -20…+70°C |
| Stroomvoorziening: | 3,7V 3600mAh oplaadbare Li-ion batterij |
| Type bescherming: | IP54 |
| lengte: | 77 mm |
| statiefdraad: | 1/4 inch |
| Bedrijfsnaam: | Condtrol GmbH |
|---|---|
| Adres: | Im Wiegenfeld 4, 85570 Markt Schwaben, Deutschland |
| telefoon: | +49 8121 428 9195 |
| contact: | gmbh@condtrol.de |
| afdruk: | https://condtrol.com/de/contacts/ |





