Sanitair
Verwarming - Patroonverwarmers en verwarmingselementen
- Zonnesystemen
- Verwarmingsarmaturen
- Verwarmingsregelaar
- Datalogger & VBus-accessoires
- Sensoren & accessoires
- Kleppen
- Uitlaatsystemen
- Uitbreidingsvaten
- Vloerverwarming
- Patroonverwarmers en verwarmingselementen
Radiatoren
Installatie - Leidingsystemen
- Pijpfittingen
- Bijlagen
- Automatisering van gebouwen
- Drinkwater expansievaten
- Voorwandmontagesysteem
- Afvalwater & riool
- Isolatie
- Muurdoorvoeren
- Pomptechnologie
- Photovoltaik
Ventilatie
Dak
Gereedschap - Handgereedschap
- Buiggereedschap
- Handbürsten und Drahtbürsten
- Patroonpersen & pistolen
- Momentsleutel
- Snijden, schoonmaken, schrapen
- Nieten, spijkeren, nieten
- Hämmer
- Instrumenten
- Figofix roze handgereedschap
- Zagen, ontbraam- en kalibratiegereedschap
- Feilen
- Tapgereedschap
- Moersleutel
- Dopsleutels en bedieningsgereedschap
- Schroevendraaier
- Tang
- Meet- en testgereedschap
- Automotive en speciaal gereedschap
- Buiggereedschap
- Batterij & elektrische machines
- Machine-accessoires
- Laser- und Vermessungsinstrumente
- Handgereedschap
Benodigdheden voor bouw en werkplaats - Opbergsystemen
- Kantoorrekken
- Rekken
- Palletrekken
- Brede rekken
- Draagarmstellingen
- Stellingen voor zwaar gebruik
- Ladders & Steigers
- Werkplaatsuitrusting
- Uitrusting voor op de werkplek
- Compressoren & pneumatisch gereedschap
- Werkplaats helper
- Reiniging & verzorging
- Kleuren & roestbescherming
- Lijmen
- Afdichtmiddelen & Siliconen
- Kleefbanden & afdichtbanden
- Stofbeschermingsdeur
- Verlichting
- Ontvochtiging, ventilatie, luchtzuivering
- Werkbanken
- Organisersystemen & werkplaatswagens
- Stroomverdeling
- Bankschroef & klemmen
- Werkschragen
- Beschermend & bedekkend vlies
- Afvalzakken
- Afdichtmiddel
- Boor, snijschijf, bit
- Vetten en oliën
- Uitrusting voor op de werkplek
- Technische slangen
- Transportsystemen
- Reinigen und Putzen
- Betriebssicherheit
- Verbrauchsmaterialien & Werkstattzubehör
- Opbergsystemen
Arbeidsveiligheid - Werkkleding
Tuin
Verkoop / Aanbiedingen
qpool24 Gids
Onze merken
4D kruislijn lasertegels
Condtrol
Normale prijs:
€ 402,06
Inhoud: 1 Deel
Direct leverbaar, levertijd 8-9 dagen
100 van de %quantity% stuks direct beschikbaar, levertijd 8-9, volgende levering wordt gemaakt zodra deze beschikbaar is
Productnummer: 283159
GTIN/EAN: 4620752697820
Manufacturer: Condtrol
Beschrijving
Productinformatie "4D kruislijn lasertegels"
De kruislijnlasertegel 4D CONDTROL projecteert 2 verticale en 2 horizontale stralen van 360°. De kopvolging met laserstralen aan de boven- en onderkant van het apparaat maakt het mogelijk om nauwkeurig tegelniveaus te maken zo dicht mogelijk bij de vloer en het plafond. De kruislijnlaser is geschikt voor zowel binnen- als buitengebruik en heeft een metalen structuur en behuizing met rubberen bescherming.
De kruislijnlaser tegel 4D biedt drie bedrijfsmodi:
- Bedrijfsmodus met automatische zelfnivellering tot 3°, geschikt voor het nivelleren van vloeren, muren, hekconstructies of behangen.
- Vergrendelde compensator voor het projecteren van schuine vlakken en lijnen, ideaal voor markeer- en installatiewerk op trappen, hoeken en decoratieve elementen.
- Impulsmodus om te werken bij zeer helder licht in combinatie met de CONDTROL laserontvanger, die een bereik tot 60 meter mogelijk maakt.
Properties
| Bedrijfstemperatuur: | -10...+40°C |
|---|---|
| Bereik (max.): | 30 / 60 m |
| Breedte: | 147 millimeter |
| Hoogte: | 147 millimeter |
| Lasertype: | 515 nm, vermogen < 1 mW, laserklasse II |
| Opslagtemperatuur: | -15…+50°C |
| Stroomvoorziening: | 3,7V 4000mAh oplaadbare Li-ion batterij |
| Type bescherming: | IP54 |
| lengte: | 91 mm |
| statiefdraad: | 1/4, 5/8 inch |
| Bedrijfsnaam: | Condtrol GmbH |
|---|---|
| Adres: | Im Wiegenfeld 4, 85570 Markt Schwaben, Deutschland |
| telefoon: | +49 8121 428 9195 |
| contact: | gmbh@condtrol.de |
| afdruk: | https://condtrol.com/de/contacts/ |





