Sanitair
Verwarming - Patroonverwarmers en verwarmingselementen
- Zonnesystemen
- Verwarmingsarmaturen
- Verwarmingsregelaar
- Datalogger & VBus-accessoires
- Sensoren & accessoires
- Kleppen
- Uitlaatsystemen
- Uitbreidingsvaten
- Vloerverwarming
- Patroonverwarmers en verwarmingselementen
Radiatoren
Installatie - Leidingsystemen
- Pijpfittingen
- Bijlagen
- Automatisering van gebouwen
- Drinkwater expansievaten
- Voorwandmontagesysteem
- Afvalwater & riool
- Isolatie
- Muurdoorvoeren
- Pomptechnologie
- Photovoltaik
Ventilatie
Dak
Gereedschap - Handgereedschap
- Buiggereedschap
- Handbürsten und Drahtbürsten
- Patroonpersen & pistolen
- Momentsleutel
- Snijden, schoonmaken, schrapen
- Nieten, spijkeren, nieten
- Hämmer
- Instrumenten
- Figofix roze handgereedschap
- Zagen, ontbraam- en kalibratiegereedschap
- Feilen
- Tapgereedschap
- Moersleutel
- Dopsleutels en bedieningsgereedschap
- Schroevendraaier
- Tang
- Meet- en testgereedschap
- Automotive en speciaal gereedschap
- Buiggereedschap
- Batterij & elektrische machines
- Machine-accessoires
- Laser- und Vermessungsinstrumente
- Handgereedschap
Benodigdheden voor bouw en werkplaats - Opbergsystemen
- Kantoorrekken
- Rekken
- Palletrekken
- Brede rekken
- Draagarmstellingen
- Stellingen voor zwaar gebruik
- Ladders & Steigers
- Werkplaatsuitrusting
- Uitrusting voor op de werkplek
- Compressoren & pneumatisch gereedschap
- Werkplaats helper
- Reiniging & verzorging
- Kleuren & roestbescherming
- Lijmen
- Afdichtmiddelen & Siliconen
- Kleefbanden & afdichtbanden
- Stofbeschermingsdeur
- Verlichting
- Ontvochtiging, ventilatie, luchtzuivering
- Werkbanken
- Organisersystemen & werkplaatswagens
- Stroomverdeling
- Bankschroef & klemmen
- Werkschragen
- Beschermend & bedekkend vlies
- Afvalzakken
- Afdichtmiddel
- Boor, snijschijf, bit
- Vetten en oliën
- Uitrusting voor op de werkplek
- Technische slangen
- Transportsystemen
- Reinigen und Putzen
- Betriebssicherheit
- Verbrauchsmaterialien & Werkstattzubehör
- Opbergsystemen
Arbeidsveiligheid - Werkkleding
Tuin
Verkoop / Aanbiedingen
qpool24 Gids
Onze merken
Elektronische theodoliet iTeo 10
€ 1.065,21
Direct leverbaar, levertijd 8-9 dagen
Productinformatie "Elektronische theodoliet iTeo 10"
De elektronische theodolieten iTeo CONDTROL (modellen 2", 5", 10") zetten een nieuwe standaard voor meettoestellen in het veld.
De iTeo CONDTROL biedt een constant hoge kwaliteit bij een eenvoudige bediening. De iTeo CONDTROL kan snel worden geleerd en vereist geen specialistische kennis. Het laser schietlood helpt om het apparaat snel en nauwkeurig in te stellen. De horizontale en verticale hoeken worden weergegeven op twee verlichte displays.
De geïntegreerde compensator compenseert de afwijking van de verticale as van de theodoliet (± 3'). Hierdoor is er geen constante controle en correctie van de waterpas nodig. De verticale hoek wordt weergegeven in graden of als een afwijking in procenten.
| Bedrijfstemperatuur: | -20...+50°C |
|---|---|
| Breedte: | 160 millimeter |
| Hoogte: | 324 mm |
| Kortste doelbereik: | 1,3 m |
| Opslagtemperatuur: | -30…+60°C |
| Standaardafwijking: | 10" |
| Stroomvoorziening: | 6V 1300mAh Ni-MH oplaadbare batterij |
| Uitbreiding: | 30x |
| gezichtsveld: | 1° 30' |
| lengte: | 190 millimeter |
| Bedrijfsnaam: | Condtrol GmbH |
|---|---|
| Adres: | Im Wiegenfeld 4, 85570 Markt Schwaben, Deutschland |
| telefoon: | +49 8121 428 9195 |
| contact: | gmbh@condtrol.de |
| afdruk: | https://condtrol.com/de/contacts/ |



