Sanitair
Verwarming - Patroonverwarmers en verwarmingselementen
- Zonnesystemen
- Verwarmingsarmaturen
- Verwarmingsregelaar
- Datalogger & VBus-accessoires
- Sensoren & accessoires
- Kleppen
- Uitlaatsystemen
- Uitbreidingsvaten
- Vloerverwarming
- Patroonverwarmers en verwarmingselementen
Radiatoren
Installatie - Leidingsystemen
- Pijpfittingen
- Bijlagen
- Automatisering van gebouwen
- Drinkwater expansievaten
- Voorwandmontagesysteem
- Afvalwater & riool
- Isolatie
- Muurdoorvoeren
- Pomptechnologie
- Photovoltaik
Ventilatie
Dak
Gereedschap - Handgereedschap
- Buiggereedschap
- Handbürsten und Drahtbürsten
- Patroonpersen & pistolen
- Momentsleutel
- Snijden, schoonmaken, schrapen
- Nieten, spijkeren, nieten
- Hämmer
- Instrumenten
- Figofix roze handgereedschap
- Zagen, ontbraam- en kalibratiegereedschap
- Feilen
- Tapgereedschap
- Moersleutel
- Dopsleutels en bedieningsgereedschap
- Schroevendraaier
- Tang
- Meet- en testgereedschap
- Automotive en speciaal gereedschap
- Buiggereedschap
- Batterij & elektrische machines
- Machine-accessoires
- Laser- und Vermessungsinstrumente
- Handgereedschap
Benodigdheden voor bouw en werkplaats - Opbergsystemen
- Kantoorrekken
- Rekken
- Palletrekken
- Brede rekken
- Draagarmstellingen
- Stellingen voor zwaar gebruik
- Ladders & Steigers
- Werkplaatsuitrusting
- Uitrusting voor op de werkplek
- Compressoren & pneumatisch gereedschap
- Werkplaats helper
- Reiniging & verzorging
- Kleuren & roestbescherming
- Lijmen
- Afdichtmiddelen & Siliconen
- Kleefbanden & afdichtbanden
- Stofbeschermingsdeur
- Verlichting
- Ontvochtiging, ventilatie, luchtzuivering
- Werkbanken
- Organisersystemen & werkplaatswagens
- Stroomverdeling
- Bankschroef & klemmen
- Werkschragen
- Beschermend & bedekkend vlies
- Afvalzakken
- Afdichtmiddel
- Boor, snijschijf, bit
- Vetten en oliën
- Uitrusting voor op de werkplek
- Technische slangen
- Transportsystemen
- Reinigen und Putzen
- Betriebssicherheit
- Verbrauchsmaterialien & Werkstattzubehör
- Opbergsystemen
Arbeidsveiligheid - Werkkleding
Tuin
Verkoop / Aanbiedingen
qpool24 Gids
Onze merken
Externe vochtigheidssensor RH-sensor
Condtrol
Normale prijs:
€ 133,18
Inhoud: 1 Deel
Direct leverbaar, levertijd 8-9 dagen
100 van de %quantity% stuks direct beschikbaar, levertijd 8-9, volgende levering wordt gemaakt zodra deze beschikbaar is
Productnummer: 283213
GTIN/EAN: 4620752696779
Manufacturer: Condtrol
Beschrijving
Productinformatie "Externe vochtigheidssensor RH-sensor"
De externe temperatuur- en relatieve vochtigheidssensor aansluiten
Er kan een extra externe sensor op de Hydro Pro vochtmeter worden aangesloten om de relatieve vochtigheid, luchttemperatuur, dauwpunt en het evenwichtsvochtgehalte van het hout te bepalen.
Er kan een extra externe sensor op de Hydro Pro vochtmeter worden aangesloten om de relatieve vochtigheid, luchttemperatuur, dauwpunt en het evenwichtsvochtgehalte van het hout te bepalen.
Properties
| Breedte: | 10 mm |
|---|---|
| Hoogte: | 130 millimeter |
| Meetonzekerheid bij temperatuurmeting: | ≤1,0 °C |
| Meetonzekerheid bij vochtmeting: | ≤2,5 procent |
| Temperatuurmeetbereik: | -40...+125°C |
| Tijdstip van individuele vochtigheidsmeting: | 1 seconde. |
| Vochtigheidsmeetbereik: | 0-100 procent |
| lengte: | 30 millimeter |
| Bedrijfsnaam: | Condtrol GmbH |
|---|---|
| Adres: | Im Wiegenfeld 4, 85570 Markt Schwaben, Deutschland |
| telefoon: | +49 8121 428 9195 |
| contact: | gmbh@condtrol.de |
| afdruk: | https://condtrol.com/de/contacts/ |



