Sanitair
Verwarming - Patroonverwarmers en verwarmingselementen
- Zonnesystemen
- Verwarmingsarmaturen
- Verwarmingsregelaar
- Datalogger & VBus-accessoires
- Sensoren & accessoires
- Kleppen
- Uitlaatsystemen
- Uitbreidingsvaten
- Vloerverwarming
- Patroonverwarmers en verwarmingselementen
Radiatoren
Installatie - Leidingsystemen
- Pijpfittingen
- Bijlagen
- Automatisering van gebouwen
- Drinkwater expansievaten
- Voorwandmontagesysteem
- Afvalwater & riool
- Isolatie
- Muurdoorvoeren
- Pomptechnologie
- Photovoltaik
Ventilatie
Dak
Gereedschap - Handgereedschap
- Buiggereedschap
- Handbürsten und Drahtbürsten
- Patroonpersen & pistolen
- Momentsleutel
- Snijden, schoonmaken, schrapen
- Nieten, spijkeren, nieten
- Hämmer
- Instrumenten
- Figofix roze handgereedschap
- Zagen, ontbraam- en kalibratiegereedschap
- Feilen
- Tapgereedschap
- Moersleutel
- Dopsleutels en bedieningsgereedschap
- Schroevendraaier
- Tang
- Meet- en testgereedschap
- Automotive en speciaal gereedschap
- Buiggereedschap
- Batterij & elektrische machines
- Machine-accessoires
- Laser- und Vermessungsinstrumente
- Handgereedschap
Benodigdheden voor bouw en werkplaats - Opbergsystemen
- Kantoorrekken
- Rekken
- Palletrekken
- Brede rekken
- Draagarmstellingen
- Stellingen voor zwaar gebruik
- Ladders & Steigers
- Werkplaatsuitrusting
- Uitrusting voor op de werkplek
- Compressoren & pneumatisch gereedschap
- Werkplaats helper
- Reiniging & verzorging
- Kleuren & roestbescherming
- Lijmen
- Afdichtmiddelen & Siliconen
- Kleefbanden & afdichtbanden
- Stofbeschermingsdeur
- Verlichting
- Ontvochtiging, ventilatie, luchtzuivering
- Werkbanken
- Organisersystemen & werkplaatswagens
- Stroomverdeling
- Bankschroef & klemmen
- Werkschragen
- Beschermend & bedekkend vlies
- Afvalzakken
- Afdichtmiddel
- Boor, snijschijf, bit
- Vetten en oliën
- Uitrusting voor op de werkplek
- Technische slangen
- Transportsystemen
- Reinigen und Putzen
- Betriebssicherheit
- Verbrauchsmaterialien & Werkstattzubehör
- Opbergsystemen
Arbeidsveiligheid - Werkkleding
Tuin
Verkoop / Aanbiedingen
qpool24 Gids
Onze merken
Hydro Tec vochtmeter voor hout en beton
Condtrol
Normale prijs:
€ 133,18
Inhoud: 1 Deel
Direct leverbaar, levertijd 8-9 dagen
100 van de %quantity% stuks direct beschikbaar, levertijd 8-9, volgende levering wordt gemaakt zodra deze beschikbaar is
Productnummer: 283200
GTIN/EAN: 4620752690357
Manufacturer: Condtrol
Beschrijving
Productinformatie "Hydro Tec vochtmeter voor hout en beton"
De Hydro Tec vochtmeter is geschikt voor het snel meten van het vochtgehalte van hout en bouwmaterialen (beton, mortel, gips, baksteen).
Het werkingsprincipe van de Hydro Tec is gebaseerd op de relatie tussen de diëlektrische constante van het materiaal en het vochtgehalte bij plus temperaturen. Met dit principe is het mogelijk om het vochtgehalte van hout nauwkeurig te meten binnen 0,1% tot 65% op een diepte van 2 cm.
De Hydro vochtmeter heeft een breed toepassingsgebied: houtbewerking, parket- en laminaatproductie, raam- en deurfabricage, meubelproductie, enz.
Properties
| Bedrijfstemperatuur: | 0-40°C |
|---|---|
| Breedte: | 25 millimeter |
| Hoogte: | 110 millimeter |
| Maximaal vochtmeetbereik: Lichtgewicht beton (2200 kg/m³): | 0,1-20 procent |
| Maximaal vochtmeetbereik: Zwaar beton (2400 kg/m³): | 0,1-10 procent |
| Maximaal vochtmeetbereik gips (1400 kg/m³): | 0,1-35 procent |
| Maximaal vochtmeetbereik in hout (420-700 kg/m³): | 2,0-65 procent |
| Opslagtemperatuur: | -10…+60°C |
| Stroomvoorziening: | 2 x 1,5V AAA alkalinebatterijen |
| lengte: | 43 millimeter |
| Bedrijfsnaam: | Condtrol GmbH |
|---|---|
| Adres: | Im Wiegenfeld 4, 85570 Markt Schwaben, Deutschland |
| telefoon: | +49 8121 428 9195 |
| contact: | gmbh@condtrol.de |
| afdruk: | https://condtrol.com/de/contacts/ |



