Sanitair
Verwarming - Patroonverwarmers en verwarmingselementen
- Zonnesystemen
- Verwarmingsarmaturen
- Verwarmingsregelaar
- Datalogger & VBus-accessoires
- Sensoren & accessoires
- Kleppen
- Uitlaatsystemen
- Uitbreidingsvaten
- Vloerverwarming
- Patroonverwarmers en verwarmingselementen
Radiatoren
Installatie - Leidingsystemen
- Pijpfittingen
- Bijlagen
- Automatisering van gebouwen
- Drinkwater expansievaten
- Voorwandmontagesysteem
- Afvalwater & riool
- Isolatie
- Muurdoorvoeren
- Pomptechnologie
- Photovoltaik
Ventilatie
Dak
Gereedschap - Handgereedschap
- Buiggereedschap
- Handbürsten und Drahtbürsten
- Patroonpersen & pistolen
- Momentsleutel
- Snijden, schoonmaken, schrapen
- Nieten, spijkeren, nieten
- Hämmer
- Instrumenten
- Figofix roze handgereedschap
- Zagen, ontbraam- en kalibratiegereedschap
- Feilen
- Tapgereedschap
- Moersleutel
- Dopsleutels en bedieningsgereedschap
- Schroevendraaier
- Tang
- Meet- en testgereedschap
- Automotive en speciaal gereedschap
- Buiggereedschap
- Batterij & elektrische machines
- Machine-accessoires
- Laser- und Vermessungsinstrumente
- Handgereedschap
Benodigdheden voor bouw en werkplaats - Opbergsystemen
- Kantoorrekken
- Rekken
- Palletrekken
- Brede rekken
- Draagarmstellingen
- Stellingen voor zwaar gebruik
- Ladders & Steigers
- Werkplaatsuitrusting
- Uitrusting voor op de werkplek
- Compressoren & pneumatisch gereedschap
- Werkplaats helper
- Reiniging & verzorging
- Kleuren & roestbescherming
- Lijmen
- Afdichtmiddelen & Siliconen
- Kleefbanden & afdichtbanden
- Stofbeschermingsdeur
- Verlichting
- Ontvochtiging, ventilatie, luchtzuivering
- Werkbanken
- Organisersystemen & werkplaatswagens
- Stroomverdeling
- Bankschroef & klemmen
- Werkschragen
- Beschermend & bedekkend vlies
- Afvalzakken
- Afdichtmiddel
- Boor, snijschijf, bit
- Vetten en oliën
- Uitrusting voor op de werkplek
- Technische slangen
- Transportsystemen
- Reinigen und Putzen
- Betriebssicherheit
- Verbrauchsmaterialien & Werkstattzubehör
- Opbergsystemen
Arbeidsveiligheid - Werkkleding
Tuin
Verkoop / Aanbiedingen
qpool24 Gids
Onze merken
IR-CAM1 warmtebeeldcamera
Condtrol
Normale prijs:
€ 516,13
Inhoud: 1 Deel
Direct leverbaar, levertijd 8-9 dagen
100 van de %quantity% stuks direct beschikbaar, levertijd 8-9, volgende levering wordt gemaakt zodra deze beschikbaar is
Productnummer: 283191
GTIN/EAN: 4620752694638
Manufacturer: Condtrol
Beschrijving
Productinformatie "IR-CAM1 warmtebeeldcamera"
De serie IR-Cam warmtebeeldcamera's is geschikt voor eenvoudige taken op het gebied van warmtebeeldanalyse. Ze kunnen bijvoorbeeld worden gebruikt om gebouwen, isolatie en raamopeningen te analyseren op warmteverlies. Ze worden ook gebruikt om elektrische apparaten te analyseren op oververhitting en om verwarmings- en airconditioningsystemen en vloerverwarming te onderzoeken.
De infraroodbeelden worden opgeslagen op een verwijderbare SD-kaart of in het interne geheugen van de IR-CAM. De infraroodbeelden kunnen met een USB-kabel naar een pc worden overgebracht.
Properties
| Bedrijfstemperatuur: | -10...+50°C |
|---|---|
| Breedte: | 50 millimeter |
| Hoogte: | 217 mm |
| Meetbereik voor oppervlaktetemperatuur: | -50...+1000°C |
| Opslagtemperatuur: | -20…+60°C |
| Resolutie van infraroodbeelden: | 32x32 (1024) pixels |
| Stroomvoorziening: | 3,7V 2500mAh oplaadbare Li-ion batterij |
| Weergave: | Sensor LCD-display van 2,8 inch |
| geheugen: | 1 gigabyte |
| lengte: | 63 millimeter |
| Bedrijfsnaam: | Condtrol GmbH |
|---|---|
| Adres: | Im Wiegenfeld 4, 85570 Markt Schwaben, Deutschland |
| telefoon: | +49 8121 428 9195 |
| contact: | gmbh@condtrol.de |
| afdruk: | https://condtrol.com/de/contacts/ |



