Sanitair
Verwarming - Patroonverwarmers en verwarmingselementen
- Zonnesystemen
- Verwarmingsarmaturen
- Verwarmingsregelaar
- Datalogger & VBus-accessoires
- Sensoren & accessoires
- Kleppen
- Uitlaatsystemen
- Uitbreidingsvaten
- Vloerverwarming
- Patroonverwarmers en verwarmingselementen
Radiatoren
Installatie - Leidingsystemen
- Pijpfittingen
- Bijlagen
- Automatisering van gebouwen
- Drinkwater expansievaten
- Voorwandmontagesysteem
- Afvalwater & riool
- Isolatie
- Muurdoorvoeren
- Pomptechnologie
- Photovoltaik
Ventilatie
Dak
Gereedschap - Handgereedschap
- Buiggereedschap
- Handbürsten und Drahtbürsten
- Patroonpersen & pistolen
- Momentsleutel
- Snijden, schoonmaken, schrapen
- Nieten, spijkeren, nieten
- Hämmer
- Instrumenten
- Figofix roze handgereedschap
- Zagen, ontbraam- en kalibratiegereedschap
- Feilen
- Tapgereedschap
- Moersleutel
- Dopsleutels en bedieningsgereedschap
- Schroevendraaier
- Tang
- Meet- en testgereedschap
- Automotive en speciaal gereedschap
- Buiggereedschap
- Batterij & elektrische machines
- Machine-accessoires
- Laser- und Vermessungsinstrumente
- Handgereedschap
Benodigdheden voor bouw en werkplaats - Opbergsystemen
- Kantoorrekken
- Rekken
- Palletrekken
- Brede rekken
- Draagarmstellingen
- Stellingen voor zwaar gebruik
- Ladders & Steigers
- Werkplaatsuitrusting
- Uitrusting voor op de werkplek
- Compressoren & pneumatisch gereedschap
- Werkplaats helper
- Reiniging & verzorging
- Kleuren & roestbescherming
- Lijmen
- Afdichtmiddelen & Siliconen
- Kleefbanden & afdichtbanden
- Stofbeschermingsdeur
- Verlichting
- Ontvochtiging, ventilatie, luchtzuivering
- Werkbanken
- Organisersystemen & werkplaatswagens
- Stroomverdeling
- Bankschroef & klemmen
- Werkschragen
- Beschermend & bedekkend vlies
- Afvalzakken
- Afdichtmiddel
- Boor, snijschijf, bit
- Vetten en oliën
- Uitrusting voor op de werkplek
- Technische slangen
- Transportsystemen
- Reinigen und Putzen
- Betriebssicherheit
- Verbrauchsmaterialien & Werkstattzubehör
- Opbergsystemen
Arbeidsveiligheid - Werkkleding
Tuin
Verkoop / Aanbiedingen
qpool24 Gids
Onze merken
Kruislijnlaser met schietloodpunten Neo G220 Set
Condtrol
Normale prijs:
€ 186,13
Inhoud: 1 Deel
Direct leverbaar, levertijd 10-11 dagen
100 van de %quantity% stuks direct beschikbaar, levertijd 10-11, volgende levering wordt gemaakt zodra deze beschikbaar is
Productnummer: 283197
GTIN/EAN: 4620752694393
Manufacturer: Condtrol
Beschrijving
Productinformatie "Kruislijnlaser met schietloodpunten Neo G220 Set"
Het onderscheidende kenmerk is het gebruik van groene laserlijnen met een golflengte van 532 nm, die vier keer helderder zijn dan rode lijnen met hetzelfde vermogen. De NEO G220 set verschilt van zijn junior NEO G200 doordat hij schietloodpunten gebruikt om de markeringen van de vloer naar het plafond over te brengen.
Properties
| Bedrijfstemperatuur: | 0-50°C |
|---|---|
| Bereik (max.): | 50 m |
| Breedte: | 105 millimeter |
| Hoogte: | 120 millimeter |
| Lasertype: | Groen: 520 nm / Rood: 630-670 nm, vermogen < 1 mV, laserklasse II |
| Opslagtemperatuur: | -20…+70°C |
| Stroomvoorziening: | 3 x 1,5 V alkalinebatterijen LR6 (AA) |
| Type bescherming: | IP54 |
| lengte: | 75 millimeter |
| statiefdraad: | 5/8, 1/4 inch |
| Bedrijfsnaam: | Condtrol GmbH |
|---|---|
| Adres: | Im Wiegenfeld 4, 85570 Markt Schwaben, Deutschland |
| telefoon: | +49 8121 428 9195 |
| contact: | gmbh@condtrol.de |
| afdruk: | https://condtrol.com/de/contacts/ |





