Sanitair
Verwarming - Patroonverwarmers en verwarmingselementen
- Zonnesystemen
- Verwarmingsarmaturen
- Verwarmingsregelaar
- Datalogger & VBus-accessoires
- Sensoren & accessoires
- Kleppen
- Uitlaatsystemen
- Uitbreidingsvaten
- Vloerverwarming
- Patroonverwarmers en verwarmingselementen
Radiatoren
Installatie - Leidingsystemen
- Pijpfittingen
- Bijlagen
- Automatisering van gebouwen
- Drinkwater expansievaten
- Voorwandmontagesysteem
- Afvalwater & riool
- Isolatie
- Muurdoorvoeren
- Pomptechnologie
- Photovoltaik
Ventilatie
Dak
Gereedschap - Handgereedschap
- Buiggereedschap
- Handbürsten und Drahtbürsten
- Patroonpersen & pistolen
- Momentsleutel
- Snijden, schoonmaken, schrapen
- Nieten, spijkeren, nieten
- Hämmer
- Instrumenten
- Figofix roze handgereedschap
- Zagen, ontbraam- en kalibratiegereedschap
- Feilen
- Tapgereedschap
- Moersleutel
- Dopsleutels en bedieningsgereedschap
- Schroevendraaier
- Tang
- Meet- en testgereedschap
- Automotive en speciaal gereedschap
- Buiggereedschap
- Batterij & elektrische machines
- Machine-accessoires
- Laser- und Vermessungsinstrumente
- Handgereedschap
Benodigdheden voor bouw en werkplaats - Opbergsystemen
- Kantoorrekken
- Rekken
- Palletrekken
- Brede rekken
- Draagarmstellingen
- Stellingen voor zwaar gebruik
- Ladders & Steigers
- Werkplaatsuitrusting
- Uitrusting voor op de werkplek
- Compressoren & pneumatisch gereedschap
- Werkplaats helper
- Reiniging & verzorging
- Kleuren & roestbescherming
- Lijmen
- Afdichtmiddelen & Siliconen
- Kleefbanden & afdichtbanden
- Stofbeschermingsdeur
- Verlichting
- Ontvochtiging, ventilatie, luchtzuivering
- Werkbanken
- Organisersystemen & werkplaatswagens
- Stroomverdeling
- Bankschroef & klemmen
- Werkschragen
- Beschermend & bedekkend vlies
- Afvalzakken
- Afdichtmiddel
- Boor, snijschijf, bit
- Vetten en oliën
- Uitrusting voor op de werkplek
- Technische slangen
- Transportsystemen
- Reinigen und Putzen
- Betriebssicherheit
- Verbrauchsmaterialien & Werkstattzubehör
- Opbergsystemen
Arbeidsveiligheid - Werkkleding
Tuin
Verkoop / Aanbiedingen
qpool24 Gids
Onze merken
Kruislijnlaser + puntlaser Xliner Combo 360G
Condtrol
Normale prijs:
€ 255,40
Inhoud: 1 Deel
Direct leverbaar, levertijd 8-9 dagen
100 van de %quantity% stuks direct beschikbaar, levertijd 8-9, volgende levering wordt gemaakt zodra deze beschikbaar is
Productnummer: 283172
GTIN/EAN: 4620752694256
Manufacturer: Condtrol
Beschrijving
Productinformatie "Kruislijnlaser + puntlaser Xliner Combo 360G"
CONDTROL XLiner Combo 360 G
Kruislijnlaser XLiner is nu uitgerust met de 360° laserstraal. Er zijn twee versies van het model beschikbaar:
- XLiner Combo 360G - multifunctionele lijnlaser, die een combinatie is van punt- en lijnlaser met een heldere horizontale lijn van 360°.
De XLiner familie wordt altijd gekenmerkt door de verhoogde helderheid van het laservlak, wat het werken met het apparaat comfortabeler maakt. Voor gebruik buitenshuis hebben de laserapparaten een pulsmodus waarmee, met de CONDTROL ontvanger, op afstanden tot 100 meter kan worden gewerkt.
Properties
| Bedrijfstemperatuur: | -10...+50°C |
|---|---|
| Bereik (max.): | 50 / 100 m |
| Breedte: | 116 millimeter |
| Hoogte: | 132 millimeter |
| Lasertype: | 520 nm, vermogen < 1 mW, laserklasse II |
| Opslagtemperatuur: | -20…+70°C |
| Stroomvoorziening: | 4 x 1,5V LR6 alkalinebatterijen (AA) |
| Type bescherming: | IP54 |
| lengte: | 85 millimeter |
| statiefdraad: | 1/4, 5/8 inch |
| Bedrijfsnaam: | Condtrol GmbH |
|---|---|
| Adres: | Im Wiegenfeld 4, 85570 Markt Schwaben, Deutschland |
| telefoon: | +49 8121 428 9195 |
| contact: | gmbh@condtrol.de |
| afdruk: | https://condtrol.com/de/contacts/ |





