Sanitair
Verwarming - Patroonverwarmers en verwarmingselementen
- Zonnesystemen
- Verwarmingsarmaturen
- Verwarmingsregelaar
- Datalogger & VBus-accessoires
- Sensoren & accessoires
- Kleppen
- Uitlaatsystemen
- Uitbreidingsvaten
- Vloerverwarming
- Patroonverwarmers en verwarmingselementen
Radiatoren
Installatie - Leidingsystemen
- Pijpfittingen
- Bijlagen
- Automatisering van gebouwen
- Drinkwater expansievaten
- Voorwandmontagesysteem
- Afvalwater & riool
- Isolatie
- Muurdoorvoeren
- Pomptechnologie
- Photovoltaik
Ventilatie
Dak
Gereedschap - Handgereedschap
- Buiggereedschap
- Handbürsten und Drahtbürsten
- Patroonpersen & pistolen
- Momentsleutel
- Snijden, schoonmaken, schrapen
- Nieten, spijkeren, nieten
- Hämmer
- Instrumenten
- Figofix roze handgereedschap
- Zagen, ontbraam- en kalibratiegereedschap
- Feilen
- Tapgereedschap
- Moersleutel
- Dopsleutels en bedieningsgereedschap
- Schroevendraaier
- Tang
- Meet- en testgereedschap
- Automotive en speciaal gereedschap
- Buiggereedschap
- Batterij & elektrische machines
- Machine-accessoires
- Laser- und Vermessungsinstrumente
- Handgereedschap
Benodigdheden voor bouw en werkplaats - Opbergsystemen
- Kantoorrekken
- Rekken
- Palletrekken
- Brede rekken
- Draagarmstellingen
- Stellingen voor zwaar gebruik
- Ladders & Steigers
- Werkplaatsuitrusting
- Uitrusting voor op de werkplek
- Compressoren & pneumatisch gereedschap
- Werkplaats helper
- Reiniging & verzorging
- Kleuren & roestbescherming
- Lijmen
- Afdichtmiddelen & Siliconen
- Kleefbanden & afdichtbanden
- Stofbeschermingsdeur
- Verlichting
- Ontvochtiging, ventilatie, luchtzuivering
- Werkbanken
- Organisersystemen & werkplaatswagens
- Stroomverdeling
- Bankschroef & klemmen
- Werkschragen
- Beschermend & bedekkend vlies
- Afvalzakken
- Afdichtmiddel
- Boor, snijschijf, bit
- Vetten en oliën
- Uitrusting voor op de werkplek
- Technische slangen
- Transportsystemen
- Reinigen und Putzen
- Betriebssicherheit
- Verbrauchsmaterialien & Werkstattzubehör
- Opbergsystemen
Arbeidsveiligheid - Werkkleding
Tuin
Verkoop / Aanbiedingen
qpool24 Gids
Onze merken
Kruislijnlaser QB Set
Condtrol
Normale prijs:
€ 76,14
Inhoud: 1 Deel
Direct leverbaar, levertijd 8-9 dagen
100 van de %quantity% stuks direct beschikbaar, levertijd 8-9, volgende levering wordt gemaakt zodra deze beschikbaar is
Productnummer: 283194
GTIN/EAN: 4620752693976
Manufacturer: Condtrol
Beschrijving
Productinformatie "Kruislijnlaser QB Set"
Kruislijnlaser CONDTROL QB is een moderne, compacte en gebruiksvriendelijke kruislijnlaser met een origineel ontwerp. Het apparaat projecteert verticale en horizontale laserlijnen. De CONDTROL QB is geschikt voor doe-het-zelf-werkzaamheden zoals: Decoratie, installatie van gordijnrails, meubels, traptreden, behangen, tegelwerk, enz. De CONDTROL QB is de beste keuze voor doe-het-zelvers.
Statief bij de levering inbegrepen
Met het lichtgewicht aluminium statief met uitschuifbaar middenstuk kan het apparaat snel op de gewenste hoogte worden ingesteld. Met de handslinger kun je de hoogte traploos instellen binnen 14 cm.
Properties
| Bedrijfstemperatuur: | 5-35°C |
|---|---|
| Bereik (max.): | 10 m |
| Breedte: | 67 millimeter |
| Hoogte: | 65 millimeter |
| Lasertype: | 635 nm, vermogen < 1 mW, laserklasse II |
| Opslagtemperatuur: | -20…+70°C |
| Stroomvoorziening: | 2 x 1,5V LR6 (AAA) batterijen |
| Type bescherming: | IP54 |
| lengte: | 57 millimeter |
| statiefdraad: | 1/4 inch |
| Bedrijfsnaam: | Condtrol GmbH |
|---|---|
| Adres: | Im Wiegenfeld 4, 85570 Markt Schwaben, Deutschland |
| telefoon: | +49 8121 428 9195 |
| contact: | gmbh@condtrol.de |
| afdruk: | https://condtrol.com/de/contacts/ |




