Sanitair
Verwarming - Patroonverwarmers en verwarmingselementen
- Zonnesystemen
- Verwarmingsarmaturen
- Verwarmingsregelaar
- Datalogger & VBus-accessoires
- Sensoren & accessoires
- Kleppen
- Uitlaatsystemen
- Uitbreidingsvaten
- Vloerverwarming
- Patroonverwarmers en verwarmingselementen
Radiatoren
Installatie - Leidingsystemen
- Pijpfittingen
- Bijlagen
- Automatisering van gebouwen
- Drinkwater expansievaten
- Voorwandmontagesysteem
- Afvalwater & riool
- Isolatie
- Muurdoorvoeren
- Pomptechnologie
- Photovoltaik
Ventilatie
Dak
Gereedschap - Handgereedschap
- Buiggereedschap
- Handbürsten und Drahtbürsten
- Patroonpersen & pistolen
- Momentsleutel
- Snijden, schoonmaken, schrapen
- Nieten, spijkeren, nieten
- Hämmer
- Instrumenten
- Figofix roze handgereedschap
- Zagen, ontbraam- en kalibratiegereedschap
- Feilen
- Tapgereedschap
- Moersleutel
- Dopsleutels en bedieningsgereedschap
- Schroevendraaier
- Tang
- Meet- en testgereedschap
- Automotive en speciaal gereedschap
- Buiggereedschap
- Batterij & elektrische machines
- Machine-accessoires
- Laser- und Vermessungsinstrumente
- Handgereedschap
Benodigdheden voor bouw en werkplaats - Opbergsystemen
- Kantoorrekken
- Rekken
- Palletrekken
- Brede rekken
- Draagarmstellingen
- Stellingen voor zwaar gebruik
- Ladders & Steigers
- Werkplaatsuitrusting
- Uitrusting voor op de werkplek
- Compressoren & pneumatisch gereedschap
- Werkplaats helper
- Reiniging & verzorging
- Kleuren & roestbescherming
- Lijmen
- Afdichtmiddelen & Siliconen
- Kleefbanden & afdichtbanden
- Stofbeschermingsdeur
- Verlichting
- Ontvochtiging, ventilatie, luchtzuivering
- Werkbanken
- Organisersystemen & werkplaatswagens
- Stroomverdeling
- Bankschroef & klemmen
- Werkschragen
- Beschermend & bedekkend vlies
- Afvalzakken
- Afdichtmiddel
- Boor, snijschijf, bit
- Vetten en oliën
- Uitrusting voor op de werkplek
- Technische slangen
- Transportsystemen
- Reinigen und Putzen
- Betriebssicherheit
- Verbrauchsmaterialien & Werkstattzubehör
- Opbergsystemen
Arbeidsveiligheid - Werkkleding
Tuin
Verkoop / Aanbiedingen
qpool24 Gids
Onze merken
Kruislijnlaser Xliner Quattro 360G Kit
€ 324,66
Direct leverbaar, levertijd 8-9 dagen
Productinformatie "Kruislijnlaser Xliner Quattro 360G Kit"
De XLiner Quattro 360G is nu ook verkrijgbaar als kit inclusief accessoires in een robuuste kunststof koffer! De professionele kit bevat nu muurbevestiging Pro, klembevestiging, magnetisch richtbord, 2 oplaadbare batterijen. De meegeleverde accessoires zorgen voor een handige, snelle en veilige montage van de kruislijnlaser.
CONDTROL XLiner Quattro 360G - weer een uitdagende nieuwe toevoeging aan de XLiner serie. Het apparaat combineert innovatieve technische oplossingen met de beste specificaties van de vorige modellen. Dit gebruiksvriendelijke, multifunctionele en betrouwbare apparaat verkort de tijd die nodig is om een ruimte af te tekenen.
5 redenen om de XLiner Quattro 360G kruislijnlaser te kopen
Vandaag de dag is er een breed scala aan kruislijnlasers op de markt van meetinstrumenten, maar het is erg moeilijk om een duurzaam, nauwkeurig en kwalitatief hoogwaardig apparaat te vinden tussen deze verscheidenheid. Als je een professioneel model wilt met de juiste technische specificaties zonder veel geld uit te geven, dan moet je zeker aandacht besteden aan de XLiner Quattro 360G.
Universele bediening
Het niveaumodel is geoptimaliseerd voor alle soorten bouw-, reparatie- en aanpaswerkzaamheden. Kruislijnlasers van de nieuwe generatie - zijn een betrouwbaar hulpmiddel bij het bouwen van kozijnen. Een speciale functie van de XLiner Quattro 360G kruislijnlaser is de loodlijnfunctie, die de markeringen overbrengt van de vloer naar het plafond. (Deze functie is vooral handig bij het installeren van verlichting). XLiner Quattro 360G maakt het mogelijk om rond de omtrek te werken zonder het apparaat te verplaatsen.
| Bedrijfstemperatuur: | -10...+50°C |
|---|---|
| Bereik (max.): | 40 / 80 m |
| Breedte: | 132 millimeter |
| Hoogte: | 155 millimeter |
| Lasertype: | 515 nm, vermogen < 1 mW, laserklasse II |
| Opslagtemperatuur: | -20…+70°C |
| Stroomvoorziening: | 7,4V 2600 mAh Li-ion |
| Type bescherming: | IP54 |
| lengte: | 85 millimeter |
| statiefdraad: | 1/4, 5/8 inch |
| Bedrijfsnaam: | Condtrol GmbH |
|---|---|
| Adres: | Im Wiegenfeld 4, 85570 Markt Schwaben, Deutschland |
| telefoon: | +49 8121 428 9195 |
| contact: | gmbh@condtrol.de |
| afdruk: | https://condtrol.com/de/contacts/ |

