Sanitair
Verwarming - Patroonverwarmers en verwarmingselementen
- Zonnesystemen
- Verwarmingsarmaturen
- Verwarmingsregelaar
- Datalogger & VBus-accessoires
- Sensoren & accessoires
- Kleppen
- Uitlaatsystemen
- Uitbreidingsvaten
- Vloerverwarming
- Patroonverwarmers en verwarmingselementen
Radiatoren
Installatie - Leidingsystemen
- Pijpfittingen
- Bijlagen
- Automatisering van gebouwen
- Drinkwater expansievaten
- Voorwandmontagesysteem
- Afvalwater & riool
- Isolatie
- Muurdoorvoeren
- Pomptechnologie
- Photovoltaik
Ventilatie
Dak
Gereedschap - Handgereedschap
- Buiggereedschap
- Handbürsten und Drahtbürsten
- Patroonpersen & pistolen
- Momentsleutel
- Snijden, schoonmaken, schrapen
- Nieten, spijkeren, nieten
- Hämmer
- Instrumenten
- Figofix roze handgereedschap
- Zagen, ontbraam- en kalibratiegereedschap
- Feilen
- Tapgereedschap
- Moersleutel
- Dopsleutels en bedieningsgereedschap
- Schroevendraaier
- Tang
- Meet- en testgereedschap
- Automotive en speciaal gereedschap
- Buiggereedschap
- Batterij & elektrische machines
- Machine-accessoires
- Laser- und Vermessungsinstrumente
- Handgereedschap
Benodigdheden voor bouw en werkplaats - Opbergsystemen
- Kantoorrekken
- Rekken
- Palletrekken
- Brede rekken
- Draagarmstellingen
- Stellingen voor zwaar gebruik
- Ladders & Steigers
- Werkplaatsuitrusting
- Uitrusting voor op de werkplek
- Compressoren & pneumatisch gereedschap
- Werkplaats helper
- Reiniging & verzorging
- Kleuren & roestbescherming
- Lijmen
- Afdichtmiddelen & Siliconen
- Kleefbanden & afdichtbanden
- Stofbeschermingsdeur
- Verlichting
- Ontvochtiging, ventilatie, luchtzuivering
- Werkbanken
- Organisersystemen & werkplaatswagens
- Stroomverdeling
- Bankschroef & klemmen
- Werkschragen
- Beschermend & bedekkend vlies
- Afvalzakken
- Afdichtmiddel
- Boor, snijschijf, bit
- Vetten en oliën
- Uitrusting voor op de werkplek
- Technische slangen
- Transportsystemen
- Reinigen und Putzen
- Betriebssicherheit
- Verbrauchsmaterialien & Werkstattzubehör
- Opbergsystemen
Arbeidsveiligheid - Werkkleding
Tuin
Verkoop / Aanbiedingen
qpool24 Gids
Onze merken
Laserafstandsmeter Smart 40
Condtrol
Normale prijs:
€ 67,99
Inhoud: 1 Deel
Direct leverbaar, levertijd 8-9 dagen
100 van de %quantity% stuks direct beschikbaar, levertijd 8-9, volgende levering wordt gemaakt zodra deze beschikbaar is
Productnummer: 283205
GTIN/EAN: 4620752694676
Manufacturer: Condtrol
Beschrijving
Productinformatie "Laserafstandsmeter Smart 40"
De CONDTROL Smart 40 is een laserafstandsmeter met een robuuste behuizing en geavanceerde optiek die efficiënt werken in verschillende lichtomstandigheden mogelijk maakt. Hij is geschikt voor binnen- en buitentoepassingen tot een afstand van 40 meter. Ergonomisch ontwerp
De CONDTROL Smart 40 is zo compact als een mobiele telefoon en past gemakkelijk in zakken. De omtrekmeting vergemakkelijkt het gebruik.
Uitgebreide functies:
De CONDTROL Smart 40 biedt meting, oppervlakte- en volumeberekening en de Pythagoras-functie.
Veelzijdig instrument
De CONDTROL Smart 40 is perfect voor metingen binnen en buiten. Het vervangt het conventionele meetlint en maakt snelle metingen mogelijk zonder extra hulp.
De CONDTROL Smart 40 is zo compact als een mobiele telefoon en past gemakkelijk in zakken. De omtrekmeting vergemakkelijkt het gebruik.
Uitgebreide functies:
De CONDTROL Smart 40 biedt meting, oppervlakte- en volumeberekening en de Pythagoras-functie.
Veelzijdig instrument
De CONDTROL Smart 40 is perfect voor metingen binnen en buiten. Het vervangt het conventionele meetlint en maakt snelle metingen mogelijk zonder extra hulp.
Properties
| Bedrijfstemperatuur: | 0-40°C |
|---|---|
| Breedte: | 27 millimeter |
| Hoogte: | 105 millimeter |
| Lasertype: | 635 nm, Laser klasse II |
| Meetbereik: | 0,05 mm - 40 m |
| Meetnauwkeurigheid: | ±1,5 mm |
| Opslagtemperatuur: | -20…+60°C |
| Stroomvoorziening: | 2 x 1,5V AAA LR3-batterijen |
| Type bescherming: | IP54 |
| lengte: | 47 mm |
| Bedrijfsnaam: | Condtrol GmbH |
|---|---|
| Adres: | Im Wiegenfeld 4, 85570 Markt Schwaben, Deutschland |
| telefoon: | +49 8121 428 9195 |
| contact: | gmbh@condtrol.de |
| afdruk: | https://condtrol.com/de/contacts/ |





