Sanitair
Verwarming - Patroonverwarmers en verwarmingselementen
- Zonnesystemen
- Verwarmingsarmaturen
- Verwarmingsregelaar
- Datalogger & VBus-accessoires
- Sensoren & accessoires
- Kleppen
- Uitlaatsystemen
- Uitbreidingsvaten
- Vloerverwarming
- Patroonverwarmers en verwarmingselementen
Radiatoren
Installatie - Leidingsystemen
- Pijpfittingen
- Bijlagen
- Automatisering van gebouwen
- Drinkwater expansievaten
- Voorwandmontagesysteem
- Afvalwater & riool
- Isolatie
- Muurdoorvoeren
- Pomptechnologie
- Photovoltaik
Ventilatie
Dak
Gereedschap - Handgereedschap
- Buiggereedschap
- Handbürsten und Drahtbürsten
- Patroonpersen & pistolen
- Momentsleutel
- Snijden, schoonmaken, schrapen
- Nieten, spijkeren, nieten
- Hämmer
- Instrumenten
- Figofix roze handgereedschap
- Zagen, ontbraam- en kalibratiegereedschap
- Feilen
- Tapgereedschap
- Moersleutel
- Dopsleutels en bedieningsgereedschap
- Schroevendraaier
- Tang
- Meet- en testgereedschap
- Automotive en speciaal gereedschap
- Buiggereedschap
- Batterij & elektrische machines
- Machine-accessoires
- Laser- und Vermessungsinstrumente
- Handgereedschap
Benodigdheden voor bouw en werkplaats - Opbergsystemen
- Kantoorrekken
- Rekken
- Palletrekken
- Brede rekken
- Draagarmstellingen
- Stellingen voor zwaar gebruik
- Ladders & Steigers
- Werkplaatsuitrusting
- Uitrusting voor op de werkplek
- Compressoren & pneumatisch gereedschap
- Werkplaats helper
- Reiniging & verzorging
- Kleuren & roestbescherming
- Lijmen
- Afdichtmiddelen & Siliconen
- Kleefbanden & afdichtbanden
- Stofbeschermingsdeur
- Verlichting
- Ontvochtiging, ventilatie, luchtzuivering
- Werkbanken
- Organisersystemen & werkplaatswagens
- Stroomverdeling
- Bankschroef & klemmen
- Werkschragen
- Beschermend & bedekkend vlies
- Afvalzakken
- Afdichtmiddel
- Boor, snijschijf, bit
- Vetten en oliën
- Uitrusting voor op de werkplek
- Technische slangen
- Transportsystemen
- Reinigen und Putzen
- Betriebssicherheit
- Verbrauchsmaterialien & Werkstattzubehör
- Opbergsystemen
Arbeidsveiligheid - Werkkleding
Tuin
Verkoop / Aanbiedingen
qpool24 Gids
Onze merken
Laserafstandsmeter XP4 Pro
€ 296,14
Direct leverbaar, levertijd 8-9 dagen
Productinformatie "Laserafstandsmeter XP4 Pro"
XP4 Pro is de eerste professionele laserafstandsmeter met digitale camera ontwikkeld door CONDTROL.
Het apparaat wordt gekenmerkt door uitstekende prestaties buitenshuis, betere IP 54 bescherming tegen stof, water en vallen en een betaalbare prijs.
In de XP4 Pro zit geen menu vol icoontjes waaruit je een van de tientallen functies moet kiezen. Alle noodzakelijke functies zijn zo gestructureerd dat je met een paar drukken op de knop naar elke gewenste functie kunt overschakelen.
XP4 Pro is uitgerust met een kantelsensor voor hoekberekening en indirecte afstandsmetingen.
Laserafstandsmeter XP4 Pro versie heeft geïntegreerde Bluetooth technologie voor gemakkelijke gegevensoverdracht naar de PC.
Bovendien kunnen met de gratis app voor smartphones en tablets plattegronden worden getekend, oppervlakten en volumes worden berekend en afmetingen in foto's worden ingesloten.
| Bedrijfstemperatuur: | -10...+50°C |
|---|---|
| Breedte: | 28 millimeter |
| Hoogte: | 136 millimeter |
| Lasertype: | 635 nm, vermogen < 1 mW, laserklasse II |
| Meetbereik: | 0,05 mm - 150 m |
| Meetnauwkeurigheid: | ±1,5 mm |
| Opslagtemperatuur: | -20…+60°C |
| Stroomvoorziening: | 3 х batterijen AAA 800 mAh 1,2 V Ni-MH |
| Type bescherming: | IP54 |
| lengte: | 59 millimeter |
| Bedrijfsnaam: | Condtrol GmbH |
|---|---|
| Adres: | Im Wiegenfeld 4, 85570 Markt Schwaben, Deutschland |
| telefoon: | +49 8121 428 9195 |
| contact: | gmbh@condtrol.de |
| afdruk: | https://condtrol.com/de/contacts/ |





