Sanitair
Verwarming - Patroonverwarmers en verwarmingselementen
- Zonnesystemen
- Verwarmingsarmaturen
- Verwarmingsregelaar
- Datalogger & VBus-accessoires
- Sensoren & accessoires
- Kleppen
- Uitlaatsystemen
- Uitbreidingsvaten
- Vloerverwarming
- Patroonverwarmers en verwarmingselementen
Radiatoren
Installatie - Leidingsystemen
- Pijpfittingen
- Bijlagen
- Automatisering van gebouwen
- Drinkwater expansievaten
- Voorwandmontagesysteem
- Afvalwater & riool
- Isolatie
- Muurdoorvoeren
- Pomptechnologie
- Photovoltaik
Ventilatie
Dak
Gereedschap - Handgereedschap
- Buiggereedschap
- Handbürsten und Drahtbürsten
- Patroonpersen & pistolen
- Momentsleutel
- Snijden, schoonmaken, schrapen
- Nieten, spijkeren, nieten
- Hämmer
- Instrumenten
- Figofix roze handgereedschap
- Zagen, ontbraam- en kalibratiegereedschap
- Feilen
- Tapgereedschap
- Moersleutel
- Dopsleutels en bedieningsgereedschap
- Schroevendraaier
- Tang
- Meet- en testgereedschap
- Automotive en speciaal gereedschap
- Buiggereedschap
- Batterij & elektrische machines
- Machine-accessoires
- Laser- und Vermessungsinstrumente
- Handgereedschap
Benodigdheden voor bouw en werkplaats - Opbergsystemen
- Kantoorrekken
- Rekken
- Palletrekken
- Brede rekken
- Draagarmstellingen
- Stellingen voor zwaar gebruik
- Ladders & Steigers
- Werkplaatsuitrusting
- Uitrusting voor op de werkplek
- Compressoren & pneumatisch gereedschap
- Werkplaats helper
- Reiniging & verzorging
- Kleuren & roestbescherming
- Lijmen
- Afdichtmiddelen & Siliconen
- Kleefbanden & afdichtbanden
- Stofbeschermingsdeur
- Verlichting
- Ontvochtiging, ventilatie, luchtzuivering
- Werkbanken
- Organisersystemen & werkplaatswagens
- Stroomverdeling
- Bankschroef & klemmen
- Werkschragen
- Beschermend & bedekkend vlies
- Afvalzakken
- Afdichtmiddel
- Boor, snijschijf, bit
- Vetten en oliën
- Uitrusting voor op de werkplek
- Technische slangen
- Transportsystemen
- Reinigen und Putzen
- Betriebssicherheit
- Verbrauchsmaterialien & Werkstattzubehör
- Opbergsystemen
Arbeidsveiligheid - Werkkleding
Tuin
Verkoop / Aanbiedingen
qpool24 Gids
Onze merken
Maxwell 2 infraroodthermometer
Condtrol
Normale prijs:
€ 47,63
Inhoud: 1 Deel
Direct leverbaar, levertijd 9-11 dagen
100 van de %quantity% stuks direct beschikbaar, levertijd 9-11, volgende levering wordt gemaakt zodra deze beschikbaar is
Productnummer: 283187
GTIN/EAN: 4620752699916
Manufacturer: Condtrol
Beschrijving
Productinformatie "Maxwell 2 infraroodthermometer"
PROFESSIONELE PYROMETER MET UITGEBREIDE FUNCTIES
HAL / LAL-MODUS
TOEPASSINGSBEREIK
TOEPASSINGSGEBIED
De Maxwell 2 wordt gekenmerkt door zijn gebruiksgemak en betaalbare prijs.
HAL / LAL-MODUS
Met de Maxwell 2 kunt u temperatuurlimieten instellen voor technologische processen. Als deze grenzen worden overschreden, geeft de pyrometer aan dat het scherm blauw oplicht bij lage temperaturen en rood bij hoge temperaturen. De waarden binnen de ingestelde grenzen worden groen gemarkeerd.
TOEPASSINGSBEREIK
De professionele Maxwell 2-pyrometers zijn zeer geschikt voor werkzaamheden in de woning- en gemeentesector, in de elektriciteitsindustrie, in garages, in bouwbedrijven en voor doe-het-zelvers.
TOEPASSINGSGEBIED
- Elektriciens
- bouwers
- loodgieter
- tegelzetters
- doe-het-zelver
Properties
| Bedrijfstemperatuur: | 0-50°C |
|---|---|
| Breedte: | 35 millimeter |
| Emissieniveau: | 0,1-1,0 |
| Hoogte: | 148 millimeter |
| Lasertype: | 630-670 nm, vermogen < 1 mW, Klasse II |
| Meetbereik voor oppervlaktetemperatuur: | -30...+380°C |
| Opslagtemperatuur: | -10…+60°C |
| Optische resolutie: | 12:01 |
| Stroomvoorziening: | 2 x 1,5V AAA alkalinebatterijen |
| lengte: | 83 millimeter |
| Bedrijfsnaam: | Condtrol GmbH |
|---|---|
| Adres: | Im Wiegenfeld 4, 85570 Markt Schwaben, Deutschland |
| telefoon: | +49 8121 428 9195 |
| contact: | gmbh@condtrol.de |
| afdruk: | https://condtrol.com/de/contacts/ |





